UWAGA! Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do filmów i seriali w jakości FULL HD oraz wyższy priorytet buforowania - filmy działają płynniej. Rejestracja jest zupełnie darmowa. Zarejestruj się teraz

Zaloguj się, aby zgłosić film.

 • Uploaded 6 months temu w kategorii Dokumentalne

  261328 Film koncentruje się na historycznych dokumentach Projektu Ujawnienie (Disclosure Project) i na tym jak tajność UFO została bezwzględnie egzekwowana - i dlaczego.
  Najlepszy dowód na kontakt pozaziemski, sięgający dziesięcioleci, jest zaprezentowany za pomocą zeznań bezpośrednich świadków, dokumentów i materiałów filmowych, z których 80% nigdy nie zostało ujawnione nigdzie indziej.
  Badania przeprowadzone za kulisami i spotkania wysokiego szczebla zwołane przez dr Stevena Greera ujawnią poziom nielegalnych, tajnych operacji, będących centrum tajemnicy o UFO.
  Od briefingów z dyrektorem CIA, czołowymi generałami Pentagonu i admirałami, po briefing prezydenta Obamy przez starszego doradcę Johna Podesty, przewodniczącego kampanii H.

  Clinton, zabieramy widza za zasłonę tajemnicy oraz na korytarze prawdziwej władzy, gdzie rezyduje tajemnica o UFO.
  Widz dowie się, że milczący zamach stanu miał miejsce w latach 50.

  i że Kongres, Prezydent i inni przywódcy świata zostali wyeliminowani przez elementy przestępcze wewnątrz kompleksu wojskowo-przemysłowo-finansowego.

 • Unacknowledged (2017)2017Czytanyonlinebez rejestracjibez reklam