UWAGA! Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do filmów i seriali w jakości FULL HD oraz wyższy priorytet buforowania - filmy działają płynniej. Rejestracja jest zupełnie darmowa. Zarejestruj się teraz

Romans Doskonały / Perfect Romance (2004)

Zaloguj się, aby zgłosić film.

 • Uploaded 6 months temu w kategorii Komedia

  Tess Kelley dochodzi do wniosku, że jej córka Jenny Kelley nadal nie może dojść do siebie po rozwodzie z Rickiem Meadowsem, nieodpowiedzialnym i wiecznie nieobecnym ojcem jej małego synka Jesse'ego.

  Ma to także wpływ na związek córki z potencjalnym narzeczonym Milesem Healeyem- przezorna mama wpada na wspaniały pomysł.

  Postanawia zapisać się w imieniu córki na portal dla randkowiczów i umówić ją z czarującym i trochę nieśmiałym pochodzącym z Wielkiej Brytanii, profesorem od literatury, Peterem Campbellem.

  Peter i Jenny poznają sie w rzeczywistości, ale kto zakocha się w kim, a kto nadal bedzie samotny? Tess była przekonana, że znajdzie idealną partię dla swojej córki przy pomocy strony Perfectmatch.com.

  Jej pomysł zadziałał zupełnie odwrotnie i ona także zakochała sie w uwodzicielskim Brytyjczyku! Komedia pełna omyłek to historia o poczuciu humoru Kupidyna – który nigdy nie wiadomo na kogo skieruje swoją strzałę!

 • Romans Doskonały / Perfect Romance (2004)2004Lektor / PLoglądaj online gdzie obejrzećbez reklam