UWAGA! Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do filmów i seriali w jakości FULL HD oraz wyższy priorytet buforowania - filmy działają płynniej. Rejestracja jest zupełnie darmowa. Zarejestruj się teraz

Piękna i szalona / Crazy [2001] HD

Zaloguj się, aby zgłosić film.

 • Uploaded 2 years temu w kategorii Romans

  222682 Siedemnastoletnia Nicole Oakley (Kirsten Dunst) mieszka w luksusowej rezydencji w Los Angeles wraz z ojcem - wpływowym kongresmanem Tomem (Bruce Davison) i jego drugą żoną Courtney (Lucinda Jenney).

  Nicole z nikim się nie liczy i notorycznie wagaruje w towarzystwie najlepszej przyjaciółki, Maddy (Taryn Manning).

  Zbieg okoliczności sprawia, że Nicole poznaje przystojnego Carlosa Nuneza (Jay Hernandez), w którym zakochuje się od pierwszego wejrzenia.

  Chłopak pochodzi z ubogiej latynoskiej rodziny, wychowywał się w nie najlepszej dzielnicy i wykazuje wybitne uzdolnienia.

  Wydawać by się mogło, że nic ich nie łączy: Carlos jest rozsądnym, odpowiedzialnym młodym człowiekiem i poważnie myśli o przyszłości, Nicole zaś nie uznaje autorytetów oraz nieustannie buntuje się przeciwko wszystkim i wszystkiemu.

  On nie ma nic, z szacunkiem podchodzi do innych, ona ma wszystko i nie szanuje nikogo.

  Ich związkowi przeciwni są wszyscy: koledzy Nicole nie mogą ścierpieć poważnie myślącego Carlosa, którego uważają za dziwaka; z kolei rodzina Carlosa uważa, że znajomość z Nicole zrujnuje jego nadzieje na przyszłość.

  Czy ich miłość ma szanse przetrwać?

 • Piękna i szalonaCrazy2001onlineoglڤaj online do obejrzenia