UWAGA! Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do filmów i seriali w jakości FULL HD oraz wyższy priorytet buforowania - filmy działają płynniej. Rejestracja jest zupełnie darmowa. Zarejestruj się teraz

Zaloguj się, aby zgłosić film.

 • Uploaded 2 years temu w kategorii Sensacyjne

  144930 Spokojne życie mieszkańców Półwyspu Helskiego i urlop bohaterów w malowniczej scenerii zostają nieoczekiwanie przerwane przez tajemnicę z przeszłości.

  Wydarzenia okazują się mieć związek z niewyjaśnionymi morderstwami - wszystko na tle surowych i zapierających dech w piersiach krajobrazów polskiego wybrzeża.

  Atrakcyjna prawniczka, Agnieszka Lubczyńska (Magdalena Boczarska), która wraz z rodziną wypoczywa nad polskim morzem, odkrywa zwłoki topielca.

  Śledztwo w tej sprawie prowadzi komisarz "z przeszłością", Tomek Nowiński (Wojtek Zieliński), który zna Agnieszkę jeszcze z liceum.

  Ponowne spotkanie bohaterów po latach i sprawa zagadkowych morderstw spowodują, że ich dotychczasowe życie odmieni się diametralnie.

  Śledztwo komplikuje się, kiedy policja odnajduje kolejne ofiary.

  Kiedy między dawnymi znajomymi zaczyna rodzić się uczucie, małżeństwo Agnieszki z apodyktycznym mężem (Radosław Pazura) zaczyna przeżywać kryzys.

 • Zbrodnia (2014)2014Lektor / PLfilmonlinebez reklam